İmren As Bosch Diesel Service Hakkımızda

İmren As Pompa Bosch Dizel Servis hizmetlerimiz Ankara Yenimahalle ilçesinde ve Ankara’nın genel çevresinde yıllardan beri çok iyi sonuçlar vermiştir. Dizel araçlar ve yakıt sistemleri için büyük bir dikkatle sürdürmüş olduğumuz projelerde, usta kadrolarımız her zaman görevinin başındadır. Başarılı, nitelikli ve kabiliyetli teknisyenlerimiz, çözüm üretme konusunda her zaman başarılı olmuş ve kullandığımız ekipman kalitesi servisimizi bu konuda ayrıcalıklı bir noktaya taşımıştır. 
Müşteri memnuniyetine servis olarak verdiğimiz önem bir asırlık bir tecrübenin karşılığı olarak önümüze gelmektedir. Müşteri güveni ve müşteri memnuniyeti servis olarak temel hedeflerimiz arasındadır. 100 yıllık geçmişe sığdırmış olduğumuz olağanüstü başarılar, müşteri odaklı çalışmalarımızın bir karşılığı olarak kendini göstermektedir. Arızaların giderilmesi aracın daha verimli ve güvenilir şekilde yollarda olması için, servis olarak sunduğumuz hizmetler size çok büyük destek sağlayacaktır. Müşterilerimize verdiğimiz değeri korumaya ve hizmet standartlarımızı yükseltmeye devam edeceğiz. 
Bakım, onarım ve parça değişim gibi düzenli hizmetler noktasında, servisimiz her zaman görevinin başındadır. Aracınızın ihtiyacı olan hizmetleri yüksek teknoloji desteği ile belirler ve ihtiyaçlarınızı büyük bir hızla karşılarız. 
Aracınızdaki sorunları daha basitleştirip ekonomik çözümler hazırlamak durumundayız. Maliyetleri daha düşük tutup hizmet kalitesini yükselterek, siz değerli müşterilerimize yardımcı oluruz. 
Taşımacılık, madencilik, inşaat, otomotiv, tarım, denizcilik ve enerji gibi bilinen sektörlerde hizmetlerimiz çok önemli bir karşılık görmüştür. Servisimize ulaştığınızda tüm bu branşlarda önemli bir hizmet desteği alabilirsiniz. 
Misyonumuz 
Bosch markası bize çok önemli görevler yüklemiş ve bu görevlere sahip çıkmak servisimizin en önem verdiği konular arasında yer almıştır. Servisimiz sürekli ileri hedeflere ulaşmak için yoğun çalışma temposu ile karşınıza gelmiştir. Geçmişten aldığımız kuvvetle birlikte bugüne geldik ve müşteri memnuniyetini her zaman en iyi seviyede tutmayı başardık. Aracınızın gücü, performansı ve değeri için, bizden alacağınız hizmetler sizi en doğru sonuca götürecektir.
Vizyonumuz 
Yıllar boyunca verdiğimiz hizmetlerden aldığımız dersler, gelecekte bizim için iyi bir altyapı oluşturmuştur. Müşteri ve hizmet potansiyelimizi daha yükseltmek için çabalarımız devam edecektir. Yıllar boyunca yüksek tempo ve üst düzey kalite ile hizmet sunumuna devam etmiş durumdayız. Geçmiş dönemde verdiğimiz üst düzey hizmetlerimiz, gelecekte bize daha iyi hizmet sunma konusunda referans olarak yardımcı olacaktır. Müşteri güveni memnuniyeti ve hizmet kalitesi yönünden, daha iyisini başarmaya ve size daha kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz.
 

Hemen Ara Yol Tarifi
X